nr 1611 9121
Rökbord
Funkis, Björk, Intarsia. Bredd: 57 cm. Djup: 57 cm, höjd: 61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
150 kr |
måndag 8 april 2024 kl 18:04:43
Tid |
Kund |
Bud |
8/4 15:56:51
100 kr
8/4 17:59:43